Pomagam pacjentkom w czasie ciąży, porodu i macierzyństwa!

Konsultacja dla przyszłej Mamy

Na konsultacji poruszę najbardziej istotne tematy związane z ciążą, porodem oraz wczesnym macierzyństwem.

Oto kilka zagadnień...

W jaki sposób umówić się na konsultację ???

Wystarczy zadzwonić na mój numer i zgłosić chęć udziału w konsultacji

Przy rezerwacji warto podać problem o którym będziemy rozmawiać

W czasie rozmowy telefonicznej ustalimy termin spotkania…

Istnieje też opcja rozmowy on-line choć najczęściej jest to kontakt telefoniczny

Wiele pacjentek skorzystało z porad i konsultacji.
Zobacz opinie:

✅  Pani Magda to wspaniała położna. Była na moim porodzie i dzięki jej wsparciu, fachowości i zaangażowaniu mój poród, wspominam jako bardzo udany. Pani Magda jest bardzo konkretną, a zarazem ciepłą i życzliwą osobą. Polecam gorąco Panią Magdę.

Iwona

✅  Pani Magda jest bardzo miła, wspierająca, komunikatywna, spokojna i zaangażowana w to co robi. Mój poród był wywoływany, ponieważ byłam po terminie i podczas kilkunastu godzin jej pomoc była nie do zapomnienia. Dzięki niej nie mam żadnych złych wspomnień związanych z porodem. Gorąco polecam.

✅  Dominik pozdrawia swoją najlepszą położną i życzy miłego dnia !). Pozdrawiamy Pani Magdo

✅  Pierwsza ciąża, pozdrawiam, dziękuję najmocniej, jest Pani najwspanialsza, miłego popołudnia

Patrycja

✅  Wspaniałą decyzją było podjęcie współpracy z Panią Magdą.  Potrzebowałam wsparcia psychicznego oraz chciałam pozyskać wiedzę na temat porodu i opieki nad noworodkiem. Pani Magda wkłada w swoją pracę ogromne serce i przez to przekonałam się , że wszystko będzie dobrze.

Jeszcze raz dziękuję

✅  Z całego serca polecam Magdę. Doskonale wie co robi. Bardzo kompetentna osoba Pani Magda jest bardzo konkretna, zaangażowana, wielozadaniowa, cierpliwa i wyrozumiała. Dzięki niej czułam się w pełni zaopiekowana.

Dziękuję Pani Magdo

✅  Super położna, zaangażowana i profesjonalna. Widać ze zna się na swojej pracy i robi to z pasją.

Ja i mój Maciuś dziękujemy:)

✅  Pani Magda opiekowała się mną przed porodem mojego pierwszego dziecka.
Z całego serca polecam Panią Magdę.
Mogłam liczyć na pomoc i wsparcie pod fachowym okiem bardzo dobrej, ciepłej Położnej. Pani Magda potrafiła odpowiednio mnie zmotywować, czułam się bezpiecznie.

Ula:)

✅  Serdecznie polecam Panią Magdę, jest bardzo oddana swojej pracy. Jest skupiona i opanowana w trudnych warunkach. Poradziła sobie świetnie z przyjęciem naszego synka na świat. Polecam z całego serca.

✅  Pani Magda pomagała nam po narodzinach naszej córeczki. Polecam z całego serca. Wspaniała osobowość – ciepła i bardzo serdeczna, a przy tym wie jak pomóc w opiece maluch.

Pani Magdo dziękujemy

✅  Sumienna, bardzo rzetelna i profesjonalna. W szczególności polecam wszystkim mamom kurs masażu Shantala przeprowadzony przez Panią Magdę.

✅  Zdecydowanie polecam. Ja i mój synek jesteśmy bardzo zadowoleni.

Kasia, mąż Przemek i synek Łukasz

✅  Patronaże Pani Magdy były bardzo pomocne. Wspominam je z uśmiechem na twarzy. Zawsze otrzymywałam odpowiedź na każde pytanie.  Pani Magda jest kompetentna i do tego ma ogromną wiedzę. Zajmowała się mną i moim synkiem z dużym zaangażowaniem. Zawsze będę ją polecać z czystym sumieniem.

Dziękujemy

✅  Jeśli szukacie ciepłej, profesjonalnej, zaangażowanej i doświadczonej położnej, która potrafi odpowiedzieć na każde pytanie, rozwieje każdą wątpliwość i was zmotywuje jeśli macie lekką depresję to nie ma lepszego wyboru niż Pani Magda. Gorąco Polecam. Klaudia

✅  Bardzo profesjonalna opieka nad mamą i nowo narodzonym maluszkiem. Dyspozycyjna i zawsze dostępna pod telefonem i mailem. Bardzo polecam i na pewno jeszcze skorzystam z pomocy!!!

✅  Polecam z czystym sumieniem Panią Magdę. Na patronażach bardzo wiele się dowiedziałam jak radzić sobie z moją małą córeczką.

Dziękuję serdecznie

Tak ! - Chcę się dowiedzieć, jak zajmować się noworodkiem i niemowlęciem